Dołącz do nas

Flesz

DuPont wśród najbardziej podziwianych firm na Świecie


Według rankingu Magazynu „Fortune”, DuPont znalazł się wśród 50 najbardziej podziwianych firm na świecie. Firma uzyskała 37 pozycję na liście powszechnie uważanej za najważniejsze zestawienie firm o najlepszej reputacji. DuPont przesunął się w rankingu o 6 pozycji wzwyż w porównaniu do roku poprzedniego a od 2009 łącznie o 15 pozycji w górę.

W tym roku DuPont został nie tylko numerem jeden w rankigu swojego sektora (przemysł chemiczny) ale też jedyną firmą reprezentującą go wśród 50 najbardziej podziwianych. Wyniki rankingu, który zostanie opublikowany w marcowym wydaniu „Fortune” są dostępne w internecie (link).

- To wspaniałe wyróżnienie podkreśla zaangażowanie naszych 70 000 pracowników w pogłębianie naszych podstawowych wartości firmy, oraz to w jaki sposób wykorzystujemy naukę w dokonywaniu zmian na świecie – powiedziała Ellen Kullman, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny DuPont. - DuPont współpracuje z partnerami na całym świecie, dostarczając innowacje na lokalne rynki i odpowiadając na jedne z najbardziej złożonych wyzwań, powodowanych przez rosnącą populację. Wykorzystujemy naukę do tworzenia produktów i usług, których celem jest zapewnienie: większej ilości żywności, nowych źródeł energii oraz ochrony ludziom w ich miejscu pracy i codziennym życiu.

Wśród najważniejszych atrybutów reputacji używanych przez Magazyn „Fortune” do oceny w każdym z sektorów, DuPont wyróżnił się osiągając pierwsze miejsce w kategoriach: Innowacje, Zarządzanie Ludźmi, Odpowiedzialność Społeczna oraz Jakość Produktów i Usług. Lista “Najbardziej Podziwianych Firm” wg „Fortune” jest postrzegana jako najważniejsze narzędzie w ocenie wyników działania oraz reputacji firm. Aby zidentyfikować i ocenić najbardziej podziwiane firmy, „Fortune” wraz z partnerem, The Hay Group, zasięgnęły opinii około 15 000 prezesów i dyrektorów najwyższej kadry zarządzającej, dyrektorów spoza listy „Fortune” 1000 oraz Global 500, głównych firm spoza Stanów Zjednoczonych oraz analityków finansowych.

DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚ Z NAMI!

Zainteresował Cię ten artykuł?
Podziel się nim ze znajomymi !


Kontynuuj
Reklama